Slovak Slovak      English English > Susedné miesta
Bratislava
+421 911 673 675
 
 
Zobraziť nákupný košík
Online IT kurzy, elearning

Online IT kurzy
Ďalšie informácie

Iné zaujímavé odkazy

Kvalitné informácie sa dajú vyhľadať na webe a preto sa netreba čudovať, že študenti uprednostňujú online vzdelávanie. Okrem toho, že to šetrí čas a náklady na cestovanie, prináša aj obrovskú flexibilitu – študujete vtedy, kedy vám to najviac vyhovuje.

Ak preferujete samoštúdium vlastným tempom, nižšie je niekoľko vzorových Online ANYTIME kurzov, ktoré si môžete zadarmo vyskúšať. Každý z nich (rovnako ako nespočetné množstvo ďalších online kurzov New Horizons) rešpektuje aspekty, ktoré sú rozhodujúce na dosiahnutie kvalitných výsledkov:

  • Orientácia na výsledky – kurzy majú jasné ciele a sú zamerané na dosiahnutie výsledkov.
  • Zapojenie – online kurzy sú interaktívne, cielené a majú relevantný obsah. Sú navrhnuté tak, aby stimulovali záujem študenta s podporou multimédií.
  • Aktívne učenie – kurzy využívajú SPARK model, ktorý často používa aktivity naviazané na ciele kurzu, čím vytvára ideálne prostredie pre lepšie zapamätanie.
  • Výber z možností – študenti sa učia len to, čo sa naozaj potrebujú naučiť spôsobom, ktorý je pre nich najúčinnejší.

Online kurzy sú vyučované špičkovými certifikovanými trénermi v anglickom jazyku. Študenti profitujú z faktu, že celý kurz prebieha v angličtine, lebo im výrazne uľahčuje prípravu na certifikačné skúšky (ktoré sú len v angličtine). V prípade potreby si môžete kurz zastaviť alebo pustiť znova. Niektoré kurzy ponúkajú možnosť zapnúť anglické titulky.


Vzorové Online ANYTIME kurzy

Naše online kurzy pre samoštúdium sú organizované do lekcií, tie sú potom rozdelené do jednotlivých modulov, ktoré sa týkajú konkrétnych tém. Ak preferujete živé online vzdelávanie so živým lektorom, pozrite si informácie o Online LIVE kurzoch.


Zobraziť technické požiadavky na systém

Kurzy Microsoft Office


Kurzy pre systémových administrátorov


Kurzy dizajn a média


Obchodné a manažérske zručnosti

Zobraziť kompletný katalóg online kurzov (pdf)

Ak máte záujem kúpiť si New Horizons Online ANYTIME kurzy alebo Online Live školenia, kontaktujte nás.