CyberSAFE™ eLearning na 90 dní bezplatne

  • 12 May 2020
  • Author: NH marketing
  • Number of views: 335
  • 0 Comments

Uvedomujeme si, že v tomto období COVID-19 panuje po celom svete veľká neistota, ale tiež, že kybernetickí zločinci práve toto považujú za dobrú príležitosť realizovať svoje zločiny, zatiaľ čo našu pozornosť odklonia inde.

Radi by sme vám a vašim kolegom ponúkli bezplatný 90-dňový prístup k eLearningu CyberSAFE™, ktorý by mohol vašej organizácii pomôcť zvýšiť povedomie o počítačovej bezpečnosti a tým zvýšiť ochranu pred kybernetickými incidentmi.

Image

Ak sa rozhodnete našu ponuku využiť, stačí nás kontaktovať (pošlite nám prosím vaše meno a priezvisko, telefónne číslo a kontaktný email) a my vám zašleme späť bezplatný prístup k elearningovej platforme CyberSAFE (v anglickom jazyku). Žiadne dlhodobé záväzky. Žiadne podmienky.

Prečo táto naša ponuka a prečo práve teraz? V posledných týždňoch sme sa mnohí presunuli z kancelárií na homeoffice a prácu z domu. To znamená, že zo dňa na deň omnoho viac zamestnancov začalo pracovať na diaľku, čím došlo k preťaženiu kolegov v IT tímoch a v IT security, ktoré sa snažia udržať v bezporuchovej prevádzke toto stále dynamickejšie prostredie.

Uvedomujeme si, že najrýchlejší spôsob, ako podporiť bezpečnosť vašej infraštruktúry a dát, je zariadiť, aby každý mal praktické vedomosti o počítačovej bezpečnosti a ochrane dát. Je naším poslaním pomáhať lepšie chrániť svet pred kybernetickou kriminalitou a táto ponuka je náš príspevok, ako môžeme pomôcť naším klientom v tomto extrémnom čase núdze.

Ak sa rozhodnete využiť našu bezplatnú ponuku, pošlite nám e-mail na adresu marketing@newhorizons.cz s vaším menom, priezviskom a vaším kontaktným emailom a my vám zašleme späť bezplatný prístup k elearningovej platforme CyberSAFE (v anglickom jazyku).

Želáme vám všetko najlepšie a veľa úspechov v našom spoločnom úsilí o zdravšiu a bezpečnejšiu budúcnosť.

Tím New Horizons Praha

Print
Categories: IT bezpečnosť
Rate this article:
No rating

NH marketingAnton Andrejko

Other posts by NH marketing

Contact author
Please login or register to post comments.

Theme picker

Loader

Contact author

x

Odoberanie NH noviniek