New Horizons Praha ponúka IAPP školenia a certifikácie v oblasti ochrany osobných údajov a súkromia (tlačová správa)

  • 26 February 2018
  • Author: NH marketing
  • Number of views: 1607
  • 0 Comments
New Horizons Praha ponúka IAPP školenia a certifikácie v oblasti ochrany osobných údajov a súkromia (tlačová správa)

Praha, Česká republika – 8. februára 2018 – New Horizons Praha ponúka IAPP školenia a certifikácie v oblasti ochrany osobných údajov prostredníctvom nového partnerstva s IAPP, najväčšou svetovou asociáciou profesionálov v oblasti ochrany súkromia.

New Horizons Praha je prvým poskytovateľom školení Medzinárodnej asociácie profesionálov v oblasti ochrany súkromia (IAPP) v Českej republike a na Slovensku. Ponúka IAPP certifikačné programy Certified Information Privacy Professional / EU (CIPP / EU) a Certified Information Privacy Manager (CIPM)

Na školeniach IAPP sa preberajú vhodné metódy zhromažďovania, používania a správy osobných údajov. Tieto školenia kladú dôraz na vytvorenie riadiacich štruktúr a postupov, ktoré minimalizujú riziká narušenia osobných údajov a krádeže identity – vedúce k regulačným sankciám, strate dôvery zákazníkov a právnym krokom – prostredníctvom postupov, ktoré sú v súlade s národnými a medzinárodnými predpismi o ochrane osobných údajov.

Školenia IAPP v oblasti ochrany súkromia sú prípravou profesionálov na úspešné zvládnutie skúšok na získanie globálne uznávaných certifikácií IAPP – CIPP/EU a CIPM. Tieto certifikáty sú potvrdením toho, že ich držitelia majú kvalitné vedomosti o predpisoch, politikách a postupoch týkajúcich sa ochrany osobných údajov.

"Je to skvelá správa o tom, že v Prahe budú k dispozícii kurzy pre profesionálov, ktoré im umožnia prístup k informáciám o ochrane osobných údajov a zapojenie do medzinárodnej komunity odborníkov, usilujúcich sa o zavedenie postupov o ochrane osobných údajov všade tam, kde sa používajú informácie." uviedol generálny riaditeľ IAPP Europe. 

"Ochrana osobných údajov je niečo, čo ovplyvňuje nás všetkých vždy keď zveríme naše osobné údaje ktorejkoľvek komerčnej firme alebo organizácii," povedal Miroslav Kucka, generálny riaditeľ New Horizons Praha. "Preto som veľmi rád, že sme k našej existujúcej komlexnej ponuke školeni v oblasti kybernetickej bezpečnosti v Prahe mohli pridať aj portfólio vynikajúcich školení a certifikácií IAPP."

New Horizons Praha

New Horizons Praha súčasťou najväčšej nezávislej vzdelávacej spoločnosti v oblasti IT & leadership na svete s viac ako 250 vzdelávacími centrami v 50+ krajinách sveta. Oficiálny tréningový partner pre najvýznamnejšie technologické firmy a organizácie, akými sú Microsoft, Cisco, VMware a CompTIA. Oficiálny partner EC-Council, (ISC)2 a ISACA. Najväčší learning partner Microsoft, s viac než 40 % všetkých autorizovaných Microsoft technických školení na svete. Najväčší learning partner na svete pre Cisco tréningy. CompTIA Platinum Authorized Partner. Viac informácií o New Horizons Praha je k dispozícii na www.newhorizons.cz

IAPP

Medzinárodná asociácia profesionálov v oblasti ochrany súkromia IAPP je najväčšou a najkomplexnejšou globálnou komunitou a zdrojom informácií o ochrane súkromia. Spoločnosť IAPP, ktorá bola založená v roku 2000, je nezisková organizácia, ktorá pomáha definovať, podporovať a zlepšovať profesiu ochrana súkromia na celom svete. Viac informácií o IAPP je k dispozícii na iapp.org.

Print
Categories: IT bezpečnosť
Rate this article:
5.0

NH marketingAnton Andrejko

Other posts by NH marketing

Contact author
Please login or register to post comments.

Theme picker

Loader

Contact author

x

Odoberanie NH noviniek