Opatrenia na zabezpečenie zdravia a bezpečnosti: Koronavírus COVID-19 a dopad na komunitu našich klientov navštevujúcich kurzy a školenia

  • 3 April 2020
  • Author: NH marketing
  • Number of views: 1056
  • 0 Comments

Tak ako sa neustále vyvíja situácia okolo koronavírusu (COVID-19), my v New Horizons Praha vás môžeme ubezpečiť, že sme podnikli veľa krokov na zamedzenie vypuknutia choroby ako je táto v dôsledku našich činností.

Image

Prijali sme preventívne opatrenia na ochranu našich klientov, študentov, zamestnancov a kolegov

Keďže počet prípadov nakazenia koronavírusom v EÚ a na celom svete naďalej eskaluje, vyhodnotili sme situáciu a na ochranu zdravia a bezpečnosti našich klientov a študentov na školeniach, ako aj našich zamestnancov a kolegov, sme prijali tieto preventívne opatrenia. Týmito opatreniami, ktoré sa odvolávajú na náš plán kontinuity podnikania, pokrývajúci prevádzkové problémy súvisiace s poruchami a inými prerušeniami v poskytovaní služieb vzdelávania, chceme zabezpečiť kontinuitu vysokej kvality a bezpečnosti nami poskytovaných služieb vzdelávania našim klientom.

Pokračujeme v komunikácii s našimi klientmi a študentmi z Home Office

S účinnosťou od pondelka 16. marca 2020 New Horizons Praha zrušila všetky tréningové kurzy v tradičnej triede v Prahe a Bratislave a certifikačné skúšky naplánované na obdobie 16. marca až 5. júna 2020 a presunuli sme ich na Online LIVE školenia a web proctored skúšky. Tréningové centrum New Horizons Praha bude po celú dobu 16.03. - 5.06.2020 zatvorené a členovia všetkých našich tímov pokračujú v svojej práci z domu (home office). Efektívne vybavení na prácu z home office, budeme aj naďalej komunikovať s našimi klientmi a študentmi každý deň od 9:00 do 17:00 CET.

V prípade potreby nám môžete zanechať svoju správu na našej webovej stránke Kontaktujte nás, alebo na našej stránke na Facebooku, alebo na LinkedIn.
Alebo nám môžete poslať e-mail: marketing@newhorizons.cz, alebo zavolať na T: +420 234 656 185

Pokračujeme v poskytovaní bezrizikových vzdelávacích služieb OnLine LIVE

Pre úplnosť uvádzame, že my v New Horizons ponúkame všetky školenia ako online live školenia vedené inštruktormi, ktoré sú 100% virtuálne a ktoré poskytujú našim klientom veľa dôležitých výhod. Online Live (OLL) sa za ostatné roky stalo našou jednotkou medzi školeniami a jeho popularita za desaťročie, odkedy sme ho začali poskytovať, neustále rastie. Ide o interaktívne LIVE školenia vedené inšturktormi, na ktorých sa používajú kurzové manuály (knihy) a praktické laby, a toto všetko môžete absolvovať v pohodlí svojho domova alebo kancelárie.

Aby sme znížili riziko vystavenia Coronavírusu COVID-19 (a všetkým problémom, ktoré sa môžu vyskytnúť), nabádame našich študentov, aby vyskúšali naše online live školenia a absolvovali svoje kurzy bez rizika nákazy v dôsledku účasti na face-to-face školení u nás.

Viac informácií o OLL nájdete na našej stránke, včítane odporúčaní našich spokojných absolventov.

Vezmite prosím na vedomie, že ak má vaša spoločnosť v blízkej dobe naplánované on-site školenie, alebo face-to-face školenie pre dedikovanú privátnu skupinu, ponúkame vám možnosť zmeniť to na Online Live (OLL) školenie, ktoré bude realizované na diaľku.

V prípade záujmu kontaktujte svojho account executive, ktorý vám vyjde so všetkým v ústrety. Ďakujeme za pochopenie.

Vážime si váše porozumenie a podporu nášmu úsiliu pri zabezpečovaní zdravia a pohody našich klientov, študentov, zamestnancov a kolegov a kontinuity podnikania. Situáciu naďalej monitorujeme a budeme vás informovať.

Print
Categories: Bez kategórie
Rate this article:
No rating

NH marketingAnton Andrejko

Other posts by NH marketing

Contact author
Please login or register to post comments.

Theme picker

Loader

Contact author

x

Odoberanie NH noviniek