Predstavujeme New Horizons Learning-as-a-Service, učenie pre digitálny vek

  • 19 March 2018
  • Author: NH marketing
  • Number of views: 1044
  • 0 Comments

Bratislava, Slovenská Republika – 15. marca 2018 – New Horizons Praha (Czech Rep.& Slovakia) predstavuje New Horizons Learnig-as-a-Service (NH LaaS). Využili sme silu New Horizons tréningu v učebni a rozšírili sme ho o Microsoft-On-Demand obsah, kvalitné a cenami ovenčené elektronické knihy a odborné články a nepretržitý kontakt na skúseného mentora. Toto je skutočné robustné učenie pre digitálny vek.

Dnešný účastník školenia potrebuje na plné osvojenie si zručností potrebných na zvládnutie pracovných úloh v budúcnosti viac ako len niekoľkodňové školenie. Moderné oblasti, akými sú Azure, Data Science, Cloud Administration, Big Data a DevOps si vyžadujú komplexnejšie pochopenie, než tomu bolo kedykoľvek predtým. Získavanie poznatkov potrebných na dosahovanie úspechov si vyžaduje nový spôsob učenia, ktorý spája tradičný tréning vedený inštruktorom s kombináciou rozmanitých učebných metód a nástrojov dostupných 24/7.

New Horizons Learning-as-a-Service je komplexný a flexibilný učebný ekosystém, ktorý kombinuje školenie vedené inštruktorom v tradičnej alebo virtuálnej triede a samoštúdium, ktoré študentom umožňuje pokračovať v učení aj po skončení školenia v triede a učiť sa vlastným tempom s možnosťou využiť v prípade potreby rady a odporúčania mentora a mať stály prístup k obsahu školenia a môcť sa učiť kdekoľvek a kedykoľvek.

“V podstate sme učenie prispôsobili študentom a umožnili im učiť sa v kedykoľvek a kdekoľvek. Spolu so stálym prístupom 24/7 k online učebným zdrojom, vlastným elektronickým knihám a kontaktom na skúseného mentora dostupného podľa potreby robí New Horizons Learning-as-Service flexibilnou voľbou pre študentov v digitálnom veku”, hovorí RNDr.Miroslav Kucka MBA(Open), General Manager New Horizons Praha.

“Som nadšený, že sa nám podarilo pridať portfólio školení NH Learning-as-Service do našej lokálnej ponuky už teraz, spolu so všetkými ostatnými centrami New Horizons na celom svete”, hovorí RNDr.Miroslav Kucka MBA(Open), General Manager New Horizons Praha a pokračuje – “Nech hľadáte školenie pre úroveň Introductory, Intermediate, alebo Advanced, máme pre vás  riešenie, aké potrebujete a kedy ho potrebujete. Pokračujte v učení aj po skončení školenia v triede – zoznámte sa, čo všetko ponúka New Horizons Learning-as-a-Service!”.

New Horizons Praha (Czech Rep.& Slovakia)

S viac ako 250 tréningovými centrami v 50 krajinách sveta sme najväčšou nezávislou počítačovou školou na svete. Oficiálny tréningový partner pre najvýznamnejšie technologické firmy a organizácie, akými sú Microsoft, Cisco, VMware a CompTIA. Officiálny partner EC-Council, (ISC)2 a ISACA. Najväčší learning partner Microsoft, s viac než 40 % všetkých autorizovaných Microsoft technických školení na svete. Najväčší learning partner na svete pre Cisco tréningy. CompTIA Platinum Authorized Partner. Viac informácií nájdete na stránke www.newhorizons.sk.

Print
Categories: Bez kategórie
Rate this article:
5.0

NH marketingAnton Andrejko

Other posts by NH marketing

Contact author
Please login or register to post comments.

Theme picker

Loader

Contact author

x

Odoberanie NH noviniek