Školenia z domu za nové nižšie ceny

Ušetrite 20% na vybraných kurzoch s použitím kódu „Learn@Home“

  • 15 May 2020
  • Author: NH marketing
  • Number of views: 497
  • 0 Comments

Globálna kríza COVID-19 spôsobila bezprecedentne rozsiahle narušenia. Organizácie, veľké aj malé, čelia nevyhnutnej výzve, ktorou je udržanie kontinuity podnikania pri súčasnom uvedomovaní si blaha svojich zamestnancov. My v New Horizons chápeme tieto obavy, pretože aj my im musíme čeliť.

Image

New Horizons je tu už viac ako 37 rokov ako dôveryhodný partner pre profesionálny rozvoj a vzdelávanie, a pomáha vám plniť vaše potreby odbornej prípravy počas tohto obdobia prechodu. Vychádzajúc z poznania, že táto situácia má tvrdý dopad na každú organizáciu, rozhodli sme sa ponúknuť vám našu pomoc a znížili sme cenu našich najžiadanejších garantovaných kurzov o 20%. Naše školenia môžu pomôcť vašej organizácii:

  • Rýchlo zvýšiť kvalifikácie (upskilling) zamestnancov preberajúcich nové úlohy a zodpovednosti
  • Zabezpečiť systémy a ochranu dát a informácií počas zmien
  • Udržiavať produktivitu a riadiť tímy, pre ktoré je práca z domu novinkou

New Horizons neúnavne pracovala na zdokonaľovaní svojej virtuálnej vzdelávacej platformy OnlineLIVE (OLL)™ dávno pred súčasnými podnikateľskými výzvami vo svete a s viac ako 19-timi rokmi skúseností s poskytovaním kvalitných školení vo virtuálnej triede a s trénermi svetovej úrovne  sme najlepšie pripravení na to, aby sme vašej organizácii pomohli poskytnúť zamestnancom služby profesionálneho rozvoja a vzdelávania bez prerušenia a bez toho, aby museli opustiť bezpečnosť ich domova.

Kontaktujte nás a my vám obratom vypracujeme vyhodnotenie vzdělávacích potrieb a naplánujeme školenie na také termíny, keď je to najúčinnejšie.

Táto ponuka je platná do 15. septembra 2020.

Print
Categories: Bez kategórie
Rate this article:
5.0

NH marketingAnton Andrejko

Other posts by NH marketing

Contact author
Please login or register to post comments.

Theme picker

Loader

Contact author

x

Odoberanie NH noviniek