Čím je New Horizons Bratislava výnimočné?

New Horizons Bratislava je popredný poskytovateľ IT kurzov. Vďaka vysoko oceňovaným inštruktorom a garantovaným termínom sme schopní najlepšie využívať zdroje v rámci našej siete a poskytujeme kurzy najvyššej kvality a zároveň udržiavame nízke náklady pre študentov.

New Horizons ponúka široký výber autorizovaných kurzov a certifikácií od významných poskytovateľov, ako sú Adobe, Cisco, Citrix, Microsoft a VMware. Sme najväčším poskytovateľom Microsoft kurzov – celosvetovo doručíme viac ako 40 % všetkých autorizovaných Microsoft kurzov.

Výber správnej tréningovej a certifikačnej cesty je často komplikovaný, ale naši klienti ocenia, akým jednoduchým tento proces dokážeme urobiť my. New Horizons môže pomôcť vašej firme pripraviť vhodné vzdelávacie riešenie podľa potrieb každého oddelenia, vrátanie aktualizácie a nasadenia nového softvéru. Pomôžeme vašim manažérom uvedomiť si ďalšie príležitosti na vzdelávanie, ktoré by inak mohli prehliadnuť.

Štatistiky z našich kurzov

  • 70 % zručností získaných v New Horizons je aplikovaných v práci počas prvých 8 týždňov
  • 59 % našich študentov hovorí, že kurzy pomohli zvýšiť ich efektivitu práce
  • 44 % pracovného času používajú nové vedomosti a zručnosti získané v New Horizons

Kurzy, ktoré spĺňajú váše unikátne potreby vzdelávania

Ponúkame odborné vzdelávanie od základných nástrojov na zvýšenie produktivity, ako je Excel, až po zložité serverové systémy od popredných poskytovateľ, ako Cisco, Citrix a VMware. Obľúbené kurzy sú uvedené nižšie:

Inovatívne a flexibilné vzdelávacie metódy

V New Horizons Bratislava rozumieme, že každý študent je iný. Preto sme vyvinuli inovatívne vzdelávacie metódy, ktoré sa prispôsobia vášmu individuálnemu štýlu učenia a preplnenému pracovnému harmonogramu.

Populárne kurzy