Kurzy Adobe

{{value[0].Version}}

Kurzy a certifikácie Adobe

Kurzy a školenia Adobe v New Horizons Bratislava

Výhody Adobe kurzov

Adobe ponúka sadu multimediálneho a kreatívneho softvéru, ktorý sa postupne stáva štandardom pre profesionálov v printovom a digitálnom marketingu, pre biznis a tiež pre dizajnérov. Adobe produkty sa používajú v domácnostiach a firmách na celom svete. Adobe produkty umožňujú jednoduché vytváranie marketingových materiálov a kreatívne vyjadrenie vás a vašej firmy. Tieto nástroje pomáhajú vytvárať pútavý obsah, ktorý môže byť distribuovaný v tlačových aj digitálnych médiách.

Adobe kurzy pomáhajú používateľom pochopiť grafický softvér a lepšie ich pripraviť na dosiahnutie úspechu. Aj keď už máte nejaké skúsenosti s Adobe produktmi, ďalšie kurzy vám poskytnú nové tipy a triky, aby bola vaša práca efektívnejšia. Kurzy Adobe v New Horizons Bratislava pokrývajú všetky úrovne od úplných základov až po pokročilé kurzy s dôrazom na printové média a zručnosti pre webový dizajn. Či už ste začiatočník, alebo sa chcete naučiť nové tipy a triky, New Horizons Bratislava má Adobe kurzy, ktoré vám pomôžu.

Spoznajte Adobe produkty

Photoshop

Adobe Photoshop – Adobe Photoshop je pokročilý program na editáciu obrázkov, ktorý vám umožní vylepšovať, retušovať a upravovať fotografie a iné obrázky.

InDesign

Adobe InDesign – Adobe InDesign je profesionálny program, ktorý vám umožní vytvárať printové média, elektronické knihy a iné digitálne publikácie.

Illustrator

Adobe Illustrator – Adobe Illustrator je štandardom na vytváranie vektorovej grafiky vrátane firemných log, ilustrácií a typografie. Môžete ho použiť na printovú, webovú, video alebo mobilnú platformu.

Captivate

Adobe Captivate – Adobe Captivate je popredný program na vytváranie interaktívneho eLearningu. Zahŕňa obrázky, videá, animácie, interaktivitu, audio rozprávačov a kvízy.

Dreamweaver

Adobe Dreamweaver – Adobe Dreamweaver je komplexný program, ktorý vám umožní vytvárať, publikovať a spravovať webové stránky a mobilný obsah.

Acrobat

Adobe Acrobat – Adobe Acrobat je univerzálna platforma na vytváranie, spravovanie a integráciu PDF dokumentov.

Flash

Adobe Flash – Adobe Flash je nástroj na vytváranie animovaného a multimediálneho obsahu, ktorý sa zobrazí konzistentne na všetkých počítačoch, mobilných zariadeniach a rôznych webových prehliadačoch.

Adobe Certified Expert Certification

Adobe Certified Expert Certification (ACE) – Každý Adobe produkt umožňuje získať certifikáciu Adobe Certification Expert (ACE).

Certifikácia Adobe Certified Expert (ACE)

Každý Adobe produkt umožňuje získať certifikáciu Adobe Certification Expert (ACE). Ak ste práve začali pracovať v oblasti dizajnu, táto certifikácia potvrdí vaše zručnosti potenciálnym zamestnávateľom a vám dá konkurenčnú výhodu oproti iným uchádzačom o pracovnú pozíciu.

Ak ste dizajnér na voľnej nohe alebo nezávislý dodávateľ, potom vám ACE certifikácia poskytne okamžitú vážnosť pri získavaní nových klientov. Certifikácia vás oprávňuje používať značku Adobe vo vašom životopise, na vizitkách, webovej stránke alebo na blogu.

Certifikácia Adobe Certified Expert (ACE) poskytuje solídny základ pre nasledujúce pracovné pozície:

  • grafický dizajnér,
  • webový vývojár,
  • certifikovaný Adobe inštruktor.