OS X kurzy

Apple kurzy New Horizons Bratislava

Apple na pracovisku

Používanie hardvéru, softvéru a služieb od Apple rastie medzi jednotlivcami aj organizáciami. Rozšírenie mobilných zariadení a zavedenie populárnych mobilných Apple produktov umožňuje organizáciám zvýšiť produktivitu a významne zredukovať náklady.

So zvýšeným nárastom používania tabletov a iných mobilných zariadení v priemysle je potreba školení v používaní a podpore Apple iPadov a iPhonov dôležitejšie než kedykoľvek predtým.

Apple iPad umožňuje vytváranie ľubovoľných aplikácií, ktoré môžu byť vytvorené aj pre firmy. Pre IT tímy je čoraz dôležitejšie vedieť ponúknuť podporu pre iPady v kancelárii. Pre vývojárov je dôležité zvládnuť vývoj aplikácia pre iOS.

Porozumenie operačnému systému Apple

OS X Yosemite umožňuje používateľom ľahšie spravovať a synchronizovať obsah medzi viacerými Apple zariadeniami. Táto technológia získala silnú pozíciu najmä v prostrediach, ktoré sa špecializujú vytváranie kreatívneho obsahu.

Znalosť týchto systémov je dôležitá pre integráciu, riadenie a podpora OS X technológií.

New Horizons Bratislava ponúka Apple kurzy, kurzy na podporu OS X a pre iOS vývojárov, ktorí pracujú s aplikáciami pre iPad a iPhone.

Či už chcete pochopiť, ako funguje vaše nové Apple zariadenie, alebo sa chcete stať IT expertom v Apple technológiách, New Horizons Bratislava má kurzy, ktoré vám pomôžu.

Podpora OS X

Kurzy Apple OS X od New Horizons Bratislava vás zavedú do hĺbky najnovších operačných systémov Apple, aby ste získali schopnosti a s istotou mohli poskytovať podporu pre zariadenia s OS X Yosemite.

Naše kurzy zahŕňajú:

  • inštaláciu a konfiguráciu,
  • prispôsobovanie operačného systému,
  • podporu pre aplikácie,
  • nastavenie príslušenstva
  • ... a omnoho viac
 Vývoj pre iOS

Vývoj pre iOS

New Horizons Bratislava poskytuje kurzy pre Apple iOS, v ktorých sa naučíte vytvárať iOS aplikácie pre iPad a iPhone v interaktívnom prostredí.

Pred ukončením kurzu budete poznať:

  • iOS SDK,
  • rôzne vývojové nástroje pre iOS,
  • vývoj projektov v Objective-C,
  • Debugger integrovaný v Xcode,
  • odoslanie API do Apple Store.

Podpora pre iPad

Kurzy podpory pre iPad od New Horizons Bratislava vám ukážu, ako získať čo najviac z vášho iPadu a najlepšie spôsoby, ako začleniť svoj iPad do pracovného procesu a zvýšiť produktivitu. Ponúkame tiež kurzy zamerané na help desk profesionálov, ktorí poskytujú koncovým používateľom podporu pre iPad zariadenia.

Semináre k používaniu iPadu

New Horizons ponúka dvojhodinové semináre, kde učíme používateľov pochopiť a čo najlepšie využiť ich iPady. Tieto semináre sú k dispozícii ako súkromné triedy, takže ich obsah môžete prispôsobiť potrebám svojho tímu. Poraďte sa so svojím obchodným zástupcom v New Horizons Bratislava, ak sa chcete dozvedieť viac.

Kurzy Apple

{{value[0].Version}}