Úspech začína profesionálnym rozvojom a Centrum pre leadership a rozvoj v New Horizons vám pomôže dosiahnuť vaše ciele... a ísť ešte ďalej. Široká ponuka kurzov je navrhnutá tak, aby vám umožnila prekročiť vaše špecifické obchodné ciele, pomohla stavať na silných stránkach vašej osobnosti a upevňovať vedomosti spôsobom, ktorý vás dovedie k úspechu.

Bez ohľadu na to, či pracujete v oblasti ľudských zdrojoch, ste profesionál v biznis analýze, projektový manažér alebo manažér IT služieb, začiatočník alebo skúsený vedúci, Centrum pre leadership a rozvoj sa zameria na váš osobný profesionálny rast a zlepšenie vašej firmy. Zistite, ako dokážu naše všestranné programy prepojiť triedu s praxou, aby ste dosiahli viac.

Centrum pre leadership a rozvoj zahŕňa:

Leadership a profesionálny rozvoj: Zlepšite si manažment času, naučte sa písať lepšie texty, zdokonaľte komunikáciu, zlepšite služby zákazníkom, rozvíjajte emočnú inteligenciu, vytvárajte zaujímavejšie prezentácie a ešte oveľa viac v rámci učebného plánu zostaveného z plnohodnotných kurzov. Unikátne materiály dostupné po kurze vám pomôžu ďalej sa rozvíjať aj po návrate do práce.

Manažment ľudských zdrojov: Centrum pre leadership a rozvoj, ako vzdelávací partner Spoločnosti pre manažment ľudských zdrojov (SHRM), ponúka oficiálne SHRM kurzy pre profesionálov v oblasti ľudských zdrojov, ktoré sú vyučované profesionálnymi lektormi. Kurzy vhodné pre začínajúcich aj skúsených pracovníkov ľudských zdrojov pomôžu vašej organizácii vyniknúť.

Biznis analýza: Rola biznis analytika je na dosiahnutie úspechu IT aj nie IT projektov stále dôležitejšia. Naše all-inclusive kurzy biznis analýzy sú navrhnuté tak, aby poskytli biznis analytikom s ľubovoľnou úrovňou skúsenosti vedomosti a zručnosti nevyhnutné na úspešné zvládnutie dôležitých úloh.

Projektový manažment: Ako projektový manažér vediete tím k dosiahnutiu konkrétnych organizačných a projektových cieľov v rámci identifikovateľných parametrov. Centrum pre leadership a rozvoj ponúka školenia pre všetky úrovne skúseností, od základných kurzov po metodické kurzy pokrývajúce PMI, PRINCE2, Agile, Scrum a ďalšie.

Manažment IT služieb: Manažment zložitosti informačných technológií je rozhodujúce na dosiahnutie úspechu organizácie. Pochopenie životného cyklu IT služieb, používanie overených postupov a pochopenie toho, ako využívať výhody pevnej IT stratégie, sú pre organizácie rozhodujúce faktory pri investíciách do informačných technológii. Naše kurzy pokrývajú témy, ako ITIL, COBIT, DevOps a ďalšie.

Prihlásiť sa na odber noviniek o leadershipe

Prihlásiť sa na odoberanie noviniek o leadershipe