Leadership a profesionálny rozvoj

Ako motivovaný odborník poznáte dôležitosť zvládnutia príslušných kompetencií. Manažment času, zdokonaľovanie komunikácie, vylepšovanie emocionálnej inteligencie a zmiernenie konfliktov sú len vzorkou rozhodujúcich schopností, ktoré vás posunú k tomu, aby ste sa stali transformačným lídrom.

Naše kurzy leadershipu a profesionálneho rozvoja sa zameriavajú na praktickú odbornosť, ktorú potrebujete na ďalší rozvoj seba aj vašej organizácie a zvyšovanie odbornosti v kľúčových oblastiach.

Naše kurzy ponúkajú viac... oveľa viac.

Desiatky materiálov na upevnenie vedomostí po kurze – elektronické knihy, videá, nástroje, šablóny, hodnotenia a iné, ktoré vám pomôžu ďalej sa rozvíjať aj po návrate do praxe.

Každá cesta je jedinečná.

Cesta každého študenta je preňho jedinečná, či už je určená nejakým manažérom alebo osobnou túžbou rásť. Neexistuje jedna cesta k úspechu, ktorá bude vyhovovať všetkým.

Aby sme vás lepšie naviedli na správnu cestu kariérneho rozvoja, ktorá bude zodpovedať vašim jedinečným potrebám a budúcim cieľom, rozdelili sme naše kurzy na leadershipu a profesionálneho rozvoja podľa kariérnej cesty a pracovnej náplne. Kliknutím na obrázok ho zväčšíte.