Kurzy Microsoft Office

{{value[0].Version}}

Kurzy a školenia Microsoft Office

Výhody Microsoft Office

Microsoft Office je sada programov, ktoré ponúkajú flexibilné a výkonné spôsoby na organizovanie, riadenie a prezentovanie informácií. V súčasnosti je všestranné použitie a znalosť tohto kancelárskeho balíka nutnosťou pre každého, kto sa chce uplatniť na trhu práce.

Produkty Microsoft Office zlepšujú efektivitu práce vďaka funkciám, ktoré umožňujú jednoduché a bezpečné zdieľanie informácií. Produkty Microsoft Office poskytujú zdroje na profesionálnu prezentáciu dát, ktoré sú kompatibilné s väčšinou operačných systémov.

Kurzy Microsoft Office v New Horizons Bratislava

V ponuke Microsoft Office od New Horizons Bratislava nájdete kurzy, ktoré sú vhodné na zlepšenie zručností pre osobné použitie, ale aj v prípade, že uvažujete o novej kariére.

Kurzy Microsoft Office od New Horizons Bratislava ponúkajú pridanú hodnotu zapojením študentov do riešení situácií z reálneho života. Viac ako 98 % študentov New Horizons dosahuje vyššiu produktivitu v práci.

Microsoft Office kurzy od New Horizons Bratislava pomôžu vám alebo vášmu tímu efektívne využiť všetky funkcie produktov Office, prípadne vám pomôžu v príprave na Microsoft certifikáciu.

Spoznajte produkty Microsoft Office

Office 365 kurzy

Office 365 – Microsoft Office 365 je ten istý Office, ktorý už poznáte a každý deň používate. Podstata Office 365 je v tom, že využíva cloud a vy môžete pristupovať k aplikáciám a súborom z rôznych miest.

Publisher kurzy

Microsoft Publisher – Publisher je softvérový balík, ktorý umožňuje vytvárať rôzne typy marketingových materiálov, vrátane bulletinov, brožúr, katalógov, pohľadníc a kalendárov.

Access kurzy

Microsoft Access – Access je databázový nástroj na získavanie a pochopenie všetkých informácií, ako sú telefónne čísla, uzávierky, či dokonca zoznamy hostí. Zároveň poskytuje pohodlný spôsob na zadávanie údajov, navigáciu a vytváranie reportov.

Outlook kurzy

Microsoft Outlook – Outlook je najpopulárnejšia aplikácia na správu e-mailov, kalendárov a kontaktov. V Microsoft Outlooku môžete spravovať svoje pracovné aj súkromné e-maily.

Excel kurzy

Microsoft Excel – Excel je tabuľkový procesor, ktorý sa štandardne používa na zobrazenie a manipuláciu s numerickými dátami. Microsoft Excel poskytuje prostriedky na organizáciu dát a analytické nástroje, ktoré vám umožnia triediť, extrahovať dáta a vytvárať grafy.

PowerPoint kurzy

Microsoft PowerPoint – PowerPoint vám umožní vytvárať dynamické prezentácie pomocou textu, grafiky a animácií. Prezentácie vytvorené v tomto programe môžu byť zobrazené na premietacom plátne na pracovné alebo vzdelávacie účely.

Visio kurzy

Microsoft Visio – Visio je nástroj na vytváranie diagramov, ktoré môžu byť použité na vizuálnu komunikáciu technických aj netechnických reprezentácií myšlienok, procesov, grafov, štruktúr, náhľadov, softvérových modelov, výkresov a iných.

Project kurzy

Microsoft Project – Microsoft Project vám umožní kontrolovať harmonogram projektu a financie, komunikovať a prezentovať informácie o projekte, aby ste zabezpečili, že projekt bude dokončený v dohodnutom termíne.

Word kurzy

Microsoft Word – Microsoft Word je považovaný za štandard na vytváranie dokumentov, ako sú listy, pozvánky, zmluvy, letáky, životopisy, knihy a iné dokumenty.

OneNote kurzy

Microsoft OneNote - One note vám umožní pristupovať k poznámkam z ľubovoľného miesta – presne tam, kde sa nachádzate – všetko nájdete a jednoducho použijete.