Kurzy Microsoft Excel

{{value[0].Version}}

Kurzy a školenia Microsoft Excel

Kurzy Microsoft Excel v New Horizons Bratislava

Naučiť sa používať Excel je investícia pre váš osobný aj profesionálny život. Excel vám pomôže sledovať finančné ukazovatele, ako sú výnosy alebo straty, vypočítať platby za nákupy alebo naplánovať rozpočet.

Zamestnancom pomôže znalosť Excelu zvýšiť ich hodnotu, keďže väčšina pracovných pozícií využíva tento program. Toto vám otvorí viac pracovných príležitostí a možností na ďalší kariérny rast.

Ak zamestnanci vedia správne využívať Excel, zvýši sa celková efektívnosť pracoviska. Zamestnanci, ktorí vedia vytvárať detailné pracovné hárky, faktúry, grafy a komplexné vzorce, dosiahnu profesionálne výsledky v zlomku času.

Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo pokročilý používateľ Excelu, kurzy od New Horizons Bratislava vás naučia všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa stali pokročilým používateľom Excelu.

Certifikácia Microsoft Office Specialist

Kurzy MS Excel od New Horizons Bratislava vám pomôžu pripraviť sa na certifikáciu Microsoft Office Specialist:

Certifikácia Microsoft Office preukazuje, že máte základné aj pokročilé zručnosti v ovládaní Microsoft Office aplikácií. Certifikácia vám pomôže pri hľadaní novej práce alebo pri prechode na analytickejšiu pozíciu, keďže preukazuje, že dokážete vykonávať úlohy na vyššej úrovni. To vám dáva konkurenčnú výhodu pred inými kandidátmi.