Autorizácia a partneri New Horizons

Partners and Authorizations

New Horizons je autorizovaný tréningový partner pre mnohé uznávané softvérové a certifikačné firmy a organizácie.

Tieto partnerstvá umožňujú New Horizons poskytovať študentom najnovšie vzdelávacie materiály v súlade so špecifickými štandardmi týchto firiem.

Microsoft partner pre vzdelávanie

Microsoft partnerKaždý kurz spoločnosti Microsoft je v New Horizons vyučovaný podľa oficiálnych kurzových materiálov spoločnosti Microsoft. Keďže kurzy sú vyučované certifikovanými trénermi, vždy od nás dostanete najlepšie školenie Microsoft produktov.

New Horizons Bratislava poskytuje administrátorské (technické) školenia spoločnosti Microsoft, kurzy Microsoft Office a certifikácie. Ako popredný partner pre vzdelávanie akceptujeme vzdelávacie vouchery SATV.

Cisco partner pre vzdelávanie

Cisco partnerCisco vzdelávací partneri sú jediný autorizovaný zdroj na poskytovanie komerčných Cisco školení. To znamená, že váš inštruktor v New Horizons je kvalifikovaný poskytovať autorizované Cisco školenia na najnovších Cisco technológiách, a tak vás pripraví na absolvovanie certifikačnej skúšky.

Autorizovaný partner CompTIA

CompTIANew Horizons Bratislava je autorizovaný partner CompTIA, a preto poskytuje schválené učebné plány, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám pomohli získať uznávané certifikácie CompTIA. Kurzy a certifikácie CompTIA v New Horizons vám pomôžu úspešne naštartovať alebo pokračovať v IT kariére.

Autorizovaný tréningový partner VMware

VMware partnerNew Horizons je vzdelávacím partnerom spoločnosť VMware, globálneho lídra vo virtualizácii a cloudovej infraštruktúre. Ako autorizovaný tréningový partner VMware vás pripravíme na spravovanie serverov, virtualizáciu pracovných staníc a dosiahnutie VMware certifikácie.

IBM tréningový partner

IBM partnerExkluzívne tréningové partnerstvo New Horizons so spoločnosťou IBM vám ponúka autorizované IBM školenia pre návrh, inštaláciu, správu a riešenie problémov IBM systémov a softvéru. Toto partnerstvo vám umožní uplatniť si v New Horizons vzdelávacie balíky IBM.

Citrix partner pre vzdelávanie

Citrix partnerNew Horizons je autorizované vzdelávacie centrum spoločnosti Citrix. Naše kurzy vám poskytnú zručnosti z reálneho sveta, ktoré môžete ihneď použiť na zvýšenie produktivity v práci s mobilnými technológiami Citrix.

Autorizovaný tréningový partner Adobe

Adobe partnerSpoločnosť New Horizons je autorizovaným tréningovým centrom Adobe, čo znamená, že vám ponúkame len autorizované Adobe kurzy s praktickými príkladmi a cvičeniami, ktoré vám pomôžu stať sa expertom na širokú škálu digitálnych riešení spoločnosti Adobe.

Certifikovaný tréningový partner ITIL

ITIL partnerNew Horizons je autorizované školiace centrum pre ITIL, čo nám umožňuje poskytnúť vám najnovšie vzdelávacie materiály. ITIL poskytuje množinu najlepších procesov v manažmente IT procesov.

Project Management Institute (PMI)

PMI partnerNew Horizons je registrovaný vzdelávací partner (REP) pre Project Management Institute, ktorý poskytuje globálne uznávané štandardy v projektovom manažmente. Ako registrovaný partner máme oprávnenie poskytovať kurzy projektového manažmentu, ktoré vám pomôžu udržať si PMI oprávnenie.