Vzdelávacie riešenia od New Horizons Bratislava

New Horizons Training Solutions

Prispôsobené vzdelávacie riešenia pre firmy, jednotlivcov a štátnu a verejnú správu

Prispôsobené vzdelávacie riešenia pre firmy, jednotlivcov a štátnu a verejnú správu

New Horizons ponúka kompletný výber technologických kurzov, aplikačných kurzov a tréningov obchodných zručností, ktoré sú vhodné pre majiteľov firiem, manažérov hľadajúcich vhodné vzdelanie pre svoj tím, alebo pre jednotlivcov, ktorí chcú dosiahnuť ďalší kariérny rast v IT oblasti.

Už viac ako 30 rokov poskytuje New Horizons inovatívne vzdelávacie riešenia, ktoré pomohli transformovať mnohé firmy a pomohli miliónom študentom dosiahnuť ich kariérne ciele.

Fungujúce riešenia

Priestory na stretnutia a triedy v New Horizons Bratislava

Prenajmite si triedu

Ak potrebujete miesto na zorganizovanie stretnutia alebo školenia, New Horizons vám pomôže.

New Horizons má všetko, čo potrebujete na zabezpečenie vysoko kvalitného a nákladovo efektívneho školiaceho prostredia alebo pracovného stretnutia. Vieme, čo potrebujete na prípravu úspešného pracovného stretnutia, keďže to robíme každý deň.

Naše triedy a konferenčné priestory poskytujú flexibilné možnosti na školenie administrátorov, netechnické školenie alebo pracovné stretnutie. Ak hľadáte triedu, kde by ste mohli školiť svoj vlastný kurz, alebo priestor na uskutočnenie profesionálneho a produktívneho stretnutia, naše priestory môžu byť upravené tak, aby spĺňali vaše špecifické a kapacitné požiadavky.

Kontaktujte nás, ak máte záujem o priestory na pracovné stretnutie alebo triedy vybavené počítačovou technikou, vysokorýchlostným internetovým pripojením a digitálnym projektorom. Zároveň vám vieme dať k dispozícii našich technických pracovníkov, ktorí namiesto vás pripravia miestnosť a poskytnú vám technickú podporu podľa potreby.