Financovanie vzdelávania v New Horizons

Training Budget Solutions for New Horizons Praha & Bratislava

Vyťažte maximum z rozpočtu na vzdelávanie

Vyťažte maximum z rozpočtu na vzdelávanie

Špeciálne ponuky

New Horizons Bratislava ponúka špeciálne akcie, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze. Viac informácií o aktuálnej ponuke vám poskytnú naši obchodní zástupcovia.

Cisco Learning Credits

Vzdelávacie kredity Cisco pomáhajú firmám šetriť tréningové náklady s predplatenými balíkmi. Každý kredit má hodnotu 100 dolárov školenia v New Horizons Bratislava.

Zistite viac o Cisco Learning Credits

 

Firemné financovanie

New Horizons Bratislava ponúka objemové zľavy pre firemných klientov, aby sme pomohli centralizovať individuálne školiace potreby vašej firmy.

Vouchery od New Horizons ponúkajú organizáciám príležitosť pre optimalizáciu nákladov a zároveň poskytujú vysokú flexibilitu pri plánovaní ďalšieho vzdelávania pre svojich zamestnancov. Vouchery spoločnosti New Horizons Bratislava sú predplatené poukážky, ktoré sú využiteľné pre aplikačné, grafické, technické a iné školenia.

Nákupom voucherov môžete ušetriť stovky alebo aj tisíce eur každý rok. S rastúcim množstvom zakúpených voucherov sa výrazne znižuje cena školení. Vouchery sú vhodné pre veľké organizácie ale aj pre menšie podniky. Výhodnosť voucherov je výrazná už pri nákupe desiatich kusov.

Vouchery je možné zakúpiť kedykoľvek v priebehu roka a môžu byť použité na vzdelávanie kohokoľvek v rámci organizácie. To poskytuje flexibilitu pre finančných manažérov, ktorí vo fáze plánovania rozpočtu na ďalšie účtovné obdobie ešte nevedia konkrétne určiť pracovníkov, ktorí budú potrebovať zvýšiť svoje odborné vedomosti alebo kvalifikáciu. Nákup voucherov poskytuje pohodlie a flexibilitu organizáciám, ktoré potrebujú neustále zlepšovať vedomosti svojich zamestnancov v rôznych oblastiach rýchlo sa meniacich informačných technológií.

Vouchery sú k dispozícii ako cenina vymeniteľná za akékoľvek školenie ponúkané v triedach New Horizons Bratislava. Na konkrétne školenie je potrebné sa vopred prihlásiť telefonicky alebo písomne na našich kontaktných adresách.

Vzdelávacie kredity

Vzdelávacie kredity sú výborná voľba pre tých, ktorí potrebujú flexibilné a rozmanité vzdelávacie riešenie. Vzdelávacie kredity môžete použiť na ľubovoľný kurz.

Klubové členstvo

Nákupom klubovej karty New Horizons Bratislava Vám dávame príležitosť absolvovať v našom školiacom stredisku toľko školení vo vašom klube, koľko budete chcieť počas členského obdobia (6 alebo 12 mesiacov) za výrazne nižšiu cenu. Klubová karta Vám dá možnosť absolvovať ľubovoľné kurzy v rámci zvoleného klubu. Termín kurzu si, prosím, vyberte z ponuky kurzov. Klubová karta platí pre metódy tradičnej výučby v školiacom stredisku New Horizons Bratislava.

Klubové členstvo od New Horizons Bratislava vám umožní neobmedzené vzdelávanie v špecializovanej oblasti:

  • Klub MS Office – Školenia kompletného balíka Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook a pod.).
  • Klub grafika a internet – Školenia zručností webového dizajnu vrátane HTML, CSS, Javascriptu, Adobe Creative Suite a ďalších.
  • Technický klub – Umožní tréning pre profesionálov, ktorí chcú získať certifikáciu a konkurenčnú výhodu.

Citrix Training Pass

Program Citrix Training Pass poskytuje zľavu 20 % z cenníkovej ceny najnovších certifikácií Citrix. Táto možnosť poskytuje v jednom balíku prípravu na certifikáciu a certifikačnú skúšku.

Zistite viac o Citrix a Citrix Training Pass

 

Firemné vzdelávacie kupóny

Kupóny umožňujú úsporu pri hromadnom školení. Táto možnosť je ideálna pre tých, ktorí potrebujú skupinové školenia pri nasadení nového produktu alebo prechode na novú technológiu.

Software Assurance Training Vouchers (SATV)

Ak má vaša spoločnosť platné členstvo Software Assurance, potom máte nárok na tréningové vouchery Microsoft Software Assurance, ktoré vás oprávňujú získať Microsoft školenie na určitý počet dní.

New Horizons je významný tréningový partner spoločnosti Microsoft a skvelé miesto, kde môžete zameniť vaše SATV za kvalitné IT kurzy.

Zistite viac o Microsoft SATV