Microsoft SATV v New Horizons Bratislava

Využite výhody vašich zostávajúcich Microsoft SATV voučerov!

Ak máte platné SATV voučery, ale doteraz ste ich neuplatnili, ešte stále je čas! Svoje voučery môžete uplatniť pred vypršaním ich platnosti, čo je obdobie odteraz do 1. 1. 2022.

Využitím vašich SATV voučerov v New Horizons budete môcť zväčšiť váš rozpočet na školenie, zvýšiť produktivitu zamestnancov a znížiť náklady na prevádzku a podporu. My vám pomôžeme s aktiváciou vašich SATV voučerov. Jediné čo musíte urobiť je zariadiť, že budú vystavené do 30. 6. 2021!

Už takmer 40 rokov je New Horizons popredným Microsoft learning partnerom a pokiaľ ide o akékoľvek školenie o najnovšej technológii Microsoft, nájdeme pre vás a váš tím správne riešenie. Náš tím je pripravený nájsť pre vás správne riešenie a poskytnúť vašim zamestnancom školenie o najnovších technológiách Microsoft na najvyššej svetovej úrovni.

Pre ďalšie informácie, prosíme obráťte sa na svoju kontaktnú osobu v New Horizons Bratislava. Radi vám pomôžeme a poradíme ako čo najlepšie využiť vaše SATV voučery na školenia Microsoft.

 

Využite vaše Microsoft SATV (Software Assurance Training Vouchers) voučery v New Horizons. New Horizons je ideálnym miestom na uplatnenie vašich SATV. Získajte správne riešenie pre vás a vašich zamestnancov prostredníctvom školení o najnovších technológiách Microsoft na vysokej svetovej úrovni.

Výhody využitia vašich tréningových voučerov SATV na školenia Microsoft

  • Zväčšíte si rozpočet na školenie
  • Udržíte si konkurencieschopnosť v najnovších technológiách Microsoft
  • Zvýšite produktivitu a efektívnosť zamestnancov
  • Znížite náklady na prevádzku a podporu

Ako uplatniť SATV v New Horizons Bratislava

  1. Vyberte si z našej ponuky termínov kurzov, pre ktoré je možné využiť SATV.
  2. Požiadajte o kódy SATV vášho nadriadeného a prihláste sa na vybrané školenie.
  3. Vaša kontaktná osoba z New Horizons vám zašle potvrdenie o registrácie na školenie.