Technické kurzy Microsoft za skvelé ceny

Dva zaujímavé spôsoby, ako ušetriť až 33% za technické školenia Microsoft!

Vyberte si jednu z týchto dvoch možností a vyťažte maximum z vašich EUR / Kč určených na školenie

MOŽNOSŤ 1: KÚPTE JEDEN, DRUHÝ VÁM DÁME SO ZĽAVOU 50%*

Kúpte si 1 kurz a druhý kurz rovnakej alebo menšej hodnoty dostanete za polovičnú cenu. Školenia sa môžete zúčastniť buď sám, alebo si ich rozdeľte pre seba a vášho kolegu alebo priateľa - voľba je na vás.

Zašlite nám objednávku cez kontaktný formulár a použite promo kód: BOGO-MS-25

MOŽNOSŤ 2: KÚPTE DVA, TRETÍ VÁM DÁME ZADARMO*

Kúpte si 2 kurzy a tretí kurz rovnakej alebo menšej hodnoty dostanete zadarmo. Školenia sa môžete zúčastniť buď sám, alebo si ich rozdeľte pre seba a vašich kolegov alebo priateľov – voľba je na vás.

Zašlite nám objednávku cez kontaktný formulár a použite promo kód: BOGO-MS-33

Kurzy, ktoré spadajú do tejto ponuky: technické kurzy Microsoft

Táto ponuka platí do 31. 8. 2021.
Ďalšie informácie získate po vyplnení kontaktného formulára na tejto stránke.

Register Now!

*Obchodné podmienky:

Vzťahuje sa na nové objednávky a registrácie na verejné kurzy organizované New Horizons a vedené inštruktormi v klasickej triede, alebo v Online LIVE (OLL) triede. Do tejto ponuky spadajú všetky technické kurzy Microsoft. Zľava sa nevzťahuje na OnDemand (eLearning) kurzy. Propagovaná zľava sa aplikuje na kurz rovnakej alebo nižšej hodnoty. Celá suma je splatná do 14 dní od doručenia objednávky na školenia. Prihlásenia na všetky kurzy sa musia uskutočniť súčasne. Všetky kurzy musia byť absolvované do 6 mesiacov od ich objednania. Táto ponuka sa nemôže kombinovať so žiadnymi ďalšími zľavami, ani inými propagačnými akciami. Po zakúpení kurzu nie je možná refundácia žiadnej platby. Táto ponuka vylučuje všetky tie kurzy, pri ktorých sme alebo budeme zmluvne zaviazaní prestať ich ponúkať. Vylúčené sú kurzy zakúpené úplne alebo čiastočne pomocou poukážok na školení (Microsoft Software Assurance Voucher, SATV). New Horizons si vyhradzuje právo na stiahnutie alebo nahradenie kurzov z dôvodu ukončenia ich platnosti alebo zmeny verzie. Ponuku nie je možné využiť vtedy, keď to zakazuje politika vašej spoločnosti, alebo akýkoľvek zákon alebo predpis. Táto akcia sa nevzťahuje na predplatené vzdelávacie kredity. Táto akcia sa vzťahuje iba na nákupy individuálnych registrácií na konkrétne školenia v konkrétnych termínoch. New Horizons si vyhradzuje právo túto ponuku kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť.