Online ANYTIME (OLA) v New Horizons Bratislava

Nastavte si vlastný online tréningový plán a tempo

Potrebujete sa vzdelávať, ale máte nabitý pracovný program a chcete sa učiť svojím vlastným tempom? Online ANYTIME kurzy od New Horizons Bratislava ponúkajú pohodlnú a flexibilnú možnosť eLearningu.

Online ANYTIME máte k dispozícii ako webové počítačové školenie, ktoré vám umožní prístup k vašim kurzom z domu, kancelárie alebo aj na cestách kedykoľvek, vo dne aj v noci, a to bez akýchkoľvek investícií do serverov, licencií, alebo softvéru.

Online ANYTIME je skvelá voľba, ak dávate prednosť samostatnému vzdelávaniu. New Horizons Bratislava navrhuje každý kurz tak, aby obsahoval ciele, výučbové stratégie a vhodné vzdelávacie aktivity.

Každý Online ANYTIME kurz je rozdelený do modulov s možnosťou ľahko nájsť časti kurzu, na ktoré by ste sa chceli aktuálne zamerať.

Praktické kurzy kedykoľvek a kdekoľvek

Online ANYTIME poskytuje študentom identický obsah ako v triedach vedených inštruktorom. Interaktívne vzdelávacie prostredie umožňuje jednoduché použitie a zároveň ponúka sofistikované nástroje a techniky.

Prostredníctvom praktických otázok a hodnotenia môžete odmerať, ako dobre ste absorbovali rôzne témy. Prostredia umožňuje pracovať vlastným tempom a neobmedzený prístup ku kurzovým materiálom vám dá možnosť zdokonaliť svoje nové zručnosti.

Vo virtuálnom laboratóriu (vLab) od New Horizons Bratislava sa pripojíte ku skutočnému hardvéru a softvéru, aby ste získali praktické skúseností už počas kurzu. Virtuálny vLab môžete použiť ja na precvičenie a upevnenie nových zručností. Prostredníctvom Online ANYTIME získate reálne skúsenosti, ktoré sa vám zídu pri plnení budúcich pracovných úloh.

Pripravte sa na certifikáciu

Ak chcete získať certifikáciu, New Horizons Bratislava vám ponúka pomoc vo forme prípravných textov. Tie zahŕňajú špeciálne navrhnuté otázky podobné otázkam na certifikačnej skúške.

K dispozícii máte študijný mód, v ktorom dostane ku každej otázke komplexnú spätnú väzbu na správnu a nesprávnu odpoveď.

New Horizons Bratislava spolupracuje s firmami, dodávateľmi vzdelávacieho obsahu, analytickými firmami, manažérmi, a preto vám vieme zabezpečiť okamžitý prístup k najlepším učebniciam, študijným materiálom a výskumným správam. Všetko máte k nepretržite sedem dní v týždni.

Online ANYTIME vám umožní prístup k rozsiahlej knižnici tlačených titulov a takmer tisíc videám na vyžiadanie. Tieto krátke videá sa týkajú rôznych tém, z ktorých každá zdôrazňuje špecifickú úlohu alebo funkcionalitu. Každé z nich vám umožní zdokonaliť prax a lepšie sa zoznámiť s dôležitými softvérovými aplikáciami a hardvérom.

Online ANYTIME kurzy v New Horizons Bratislava

Hľadáte kurzy pre začiatočníkov, alebo chcete zvládnuť technické zručnosti na vysokej úrovni? New Horizons Bratislava má v ponuke viac ako 1200 Online ANYTIME kurzov, ktoré vám pomôžu. Nové kurzy pribúdajú neustále, čím vám New Horizons zabezpečiť zachovanie aktuálnosti vašich zručností.

Obchodní zástupcovia z New Horizons Bratislava sú pripravení odpovedať na vaše otázky. Zavolajte nám na číslo +420 234 656 185 a objednajte si kurz, alebo získajte podrobnejšie informácie.

Výhody OLA

  • Učenie sa kedykoľvek
  • Sústredenie len na potrebné témy
  • Neobmedzené opakovanie na zlepšenie zapamätania

OLA odporúčanie

Učiť sa o nových funkciách Windows Servera 2008 bolo naozaj zábavné. Výborné boli praktické časti vo virtuálnom laboratóriu a flexibilné inštrukcie. Potešilo ma, že sa môžem kedykoľvek pýtať.

Ďakujem za kurz. Určite budem žiadať naše personálne oddelenie, aby zabezpečili viac takýchto kurzov.

Charlie P.