Online LIVE (OLL) kurzy v New Horizons Bratislava

Chceli by ste sa učiť nielen v školiacom centre New Horizons, ale aj z práce alebo domu? Online LIVE kurzy od New Horizons Bratislava vám dajú prístup ku kurzom s inštruktorom v reálnom čase.

Online LIVE ponúka rovnaký zážitok ako kurz v tradičnej triede

Online LIVE kurzy poskytujú rovnako kvalitné vzdelávanie, vrátane živých prednášok, ukážok a virtuálnych laboratórií ako tradičné kurzy v triede. Zároveň získate vysokú mieru flexibility.

Online LIVE kurzy vám umožnia:

  • zúčastniť sa diskusie naživo prostredníctvom videa a audia,
  • realizovať praktické cvičenia vo virtuálnych laboratóriách,
  • prezerať si dokumenty a prezentácie v reálnom čase,
  • spätne si prehrať záznam z kurzu,
  • zúčastniť sa tímových aktivít vo virtuálnej miestnosti,
  • komunikovať s inštruktorom a spolužiakmi.

Prostredníctvom vzdialenej zdieľanej technológie od New Horizons Bratislava môže inštruktor vidieť a riadiť počítače jednotlivých študentov.

Komplexné vzdelávacie prostredie

Online LIVE platforma od New Horizons Bratislava má minimálne technické požiadavky a je ľahko ovládateľná, čím umožňuje prístup ku kurzu z pohodlia domova, kancelárie alebo aj v prípade, keď ste na cestách.

Okrem toho vám New Horizons Bratislava poskytne prístup k OLL laboratóriu, kde si môžete prezrieť svoje kurzy. Môžete sa rozhodnúť aj pre podporu priamo v našom centre, čo vám zabezpečí nerušené vzdelávacie prostredie.

Online LIVE vám prostredníctvom laboratórií na požiadanie poskytne prístup ku klientskym a serverovým technológiám, ktoré sa budete učiť počas kurzu. Takže budete mať vzdialený prístup k technológii, ktorú sa práve učíte, aby ste si ju vyskúšali a uplatnili svoje nové zručnosti na reálnych zariadeniach. Laboratória môžete použiť pred aj po kurze, čím budete mať dostatok času na získanie potrebných skúseností.

Výhody Online LIVE učenia od New Horizons Bratislava

Prostredníctvom Online LIVE máte prístup k najlepším inštruktorom v reálnom čase a zároveň k dispozícii viac termínov. Okrem toho sa nemusíte obávať o zrušenie vybraného termínu, keďže termíny všetkých kurzov sú garantované.

Vzdelávanie prostredníctvom Online LIVE znižuje cestovné náklady, lebo je dostupné z ľubovoľného počítača s pripojením k internetu, čím vám umožní vzdelávať sa takmer z každého miesta. Online LIVE kurzy od New Horizons Bratislava umožnia manažérom zabezpečiť jednotné školenia pre všetkých zamestnancov aj v prípade, že pracujú na rôznych miestach.

Obchodní zástupcovia z New Horizons Bratislava sú pripravení nájsť pre vás vhodný kurz alebo odpovedať na vaše otázky.

OLL odporúčanie

Najprv som mal obavy z online vzdelávania, ale zistil som, že je rovnako interaktívne, ak nie ešte viac, než kurz s inštruktorom. Rozhranie je intuitívne a celý čas mám video kontakt s inštruktorom. Ľahko môžem komunikovať cez mikrofónom alebo cez textové správy. Laboratória sú skvelé. K dispozícii je celý rad serverov. Bol to skvelý zážitok a preto by som vrelo odporúčal Online LIVE kurzy v New Horizons. Bob A. - Austin, TX