Hodnotiaci dotazník

Evaluate Your Class

Ohodnoťte svoj kurz

Náš systém na hodnotenie kurzov používa škálu 1 až 9. Vezmite, prosím, na vedomie, že na tejto škále je 1 najnižšie hodnotenie a 9 je najvyššie hodnotenie. V New Horizons Bratislava sa vždy usilujeme o mimoriadny zážitok z kurzu. Ak sme z nejakého dôvodu nenaplnili vaše očakávania, prosím, nájdite si čas a napíšte nám komentár, aby sme vedeli, v čom sa môžeme v budúcnosti zlepšiť. Radi by sme poznali aj oblasti, v ktorých sme vaše očakávania prekročili. Ak vás čokoľvek zaujalo, prosím, tiež nám o tom napíšte.

Ohodnoťte kurz

Zamestnanci

Prosím, nezabudnite v hodnotení vyplniť pole „Spoločnosť“, ak ste zamestnanec a váš kurz vám objednal váš zamestnávateľ. Veľa organizácií od nás požaduje spätnú väzbu ako súčasť našich vzdelávacích služieb. To vieme poskytnúť len v prípade, ak ste v hodnotení uviedli meno spoločnosti.

Vaša spokojnosť

New Horizons je najväčšia vzdelávacia spoločnosť, ale my chceme ostať aj najlepšia vzdelávacia spoločnosť. Ďakujeme vám, že ste si našli čas a poskytli nám spätnú väzbu bez ohľadu na to, akú ste mali s nami skúsenosť.